Vis daugiau gyventojų renkasi nemokamą televiziją – gali žiūrėti iki 30 TV programų
vis-daugiau

Renkantis kabelinę, palydovinę, internetinę ar dar kitokią televiziją gali imti svaigti galva – kaip atrasti geriausią variantą už geriausią kainą? Ar man reikia šimtų kanalų, jeigu dažniausiai žiūriu lietuviškas programas? Ar būtina už jas mokėti, jeigu galiu žiūrėti nemokamai?

Jei Jums kyla šie ir panašūs klausimai, metas prisiminti  nemokamą eterinę televiziją, priimamą per įprastą lauko ar kambario anteną ir patikimai veikiančią net ir dingus internetui. Šiuo laiko patikrintu būdu galima priimti  visas 12 lietuviškų TV programų. Medijos tyrimų kompanijos „Kantar“ duomenimis, šių metų gegužę jos užėmė 68 proc. viso lietuvių prie televizoriaus praleisto laiko.

Priklausomai nuo vietovės, per anteną Lietuvoje galima priimti net iki 30 TV kanalų, kurie nieko nekainuoja, kas itin aktualu šiais drastiškai augančių kainų laikais. „Sutikite: šiandien, kai kuro kainos peržengė dviejų eurų ribą, o daugelis maisto prekių pabrango dešimtimis procentų, nemokama televizija per anteną yra kone vienintelis mūsų buityje likęs nemokamas dalykas“, – ekonominę eterinės televizijos naudą akcentuoja Telecentro Radijo, televizijos ir infrastruktūros skyriaus vadovas Marius Skudutis. Jis pabrėžia, kad ši televizijos platforma pasiekiama praktiškai visoje Lietuvos teritorijoje, o nuo rudens TV signalo kokybė pagerės tiek, kad daugelyje vietovių, kuriose dabar eterinei televizijai žiūrėti reikalinga lauko antena, ją galima bus priimti su paprasta kambario antena.

M. Skudučio teigimu, eterinės televizijos privalumus turėtų iš naujo įvertinti ne tik kaimo vietovių, sodų bendrijų gyventojai, bet ir daugiabučių namų bendrijos, kaimo turizmo sodybos ar kitokias apgyvendinimo paslaugas teikiančios įstaigos, ieškančios būdų, kaip teikti kokybiškas paslaugas kuo mažesniais kaštais.

„Pernai pradėjome teikti techninės pagalbos paslaugą TuriuTV. Galiu pasakyti, kad TV žiūrovų reakcija nepalieka abejonių jos reikalingumu – sulaukiame labai daug prašymų pakonsultuoti dėl eterinės televizijos signalo priėmimo, taip pat dėl pagalbos ją įrengiant ar sutvarkant gyventojų namuose“, – pasakoja pašnekovas.

Telecentro specialistai registruoja transliacijų trikdžius, nemokamai konsultuoja apie antenų įrengimą ir kitais klausimais, paskambinus nemokamu telefonu 8 5 200 1515 bei el. paštu [email protected]. Informaciją taip pat galima rasti interneto svetainėje www.turiutv.lt.

Turite klausimų?

Susisiekite