Norite įsirengti eterinę televiziją?

Yra du būdai, kaip tai padaryti: galite kreiptis dėl įrengimo į mus, Telecentrą arba anteną ir kitas priemones įsirengti patys.

Kreipkitės

Jeigu norite užsakyti profesionalią TV įrengimo paslaugą, skambinkite, rašykite arba tiesiog užpildykite kreipinio formą.

ĮSIRENGSIU PATS

Jeigu įsirenginėjate patys

Įsirengti pačiam nemokamą TV per anteną nėra sudėtinga. Tam užtenka minimalių elektrotechnikos žinių ir įgūdžių. Ypač nesudėtinga, jeigu gyvenate netoli TV bokšto ir programas galite priimti prijungę paprastą kambarinę anteną. Bet jeigu manote, kad turite nepakankamai žinių ir neturite, kas pataria ar pagelbėja, žemiau rasite mūsų eksperto patarimus, su kuriais susipažinti bus tikrai naudinga.

EKSPERTO PATARIMAI

Ko reikia, kad galėtume žiūrėti nemokamą eterinę televiziją?

EKSPERTO PATARIMAI

Kambario ar lauko antena?

Jeigu matote TV bokštą per langą, drąsiai rinkitės kambarinę anteną. Jeigu TV bokšto nematote, bet gyvenate netoli jo, kambario antena taip pat gali tikti. Tai gali būti TV bokštas Vilniuje, TV bokštas Pažagieniuose (šalia Panevėžio), TV bokšta Bubiuose (šalia Šiaulių) ir kitur (TV bokštų lokacijas rasite šiame puslapyje).
Kitu atveju derėtų rinktis lauko anteną – ji užtikrins geresnę signalo, taip pat ir vaizdo kokybę. Prieš pirkdami anteną nepamirškite pasidomėti, ar ji pritaikyta visiems eterinės televizijos kanalams priimti (nuo 21 iki 69).

TV ekspertas pataria (žr.video)

EKSPERTO PATARIMAI

Kokią kambario
anteną rinktis?

Yra du pagrindiniai tipai kambarinių antenų: aktyvioji ir pasyvioji. Kad aktyvioji antena veiktų, ją būtina įjungti ne tik į televizoriaus antenos lizdą, bet ir jungti į 220 V elektros lizdą. Vadinamoms pasyyiosioms antenoms elektros srovės tiekimas nereikalingas, užtenka jas įjungti į antenos lizdą. Esant galimybei rekomenduojama rinktis pasyviąją UHF anteną, ji užtikrins ne blogesnį TV signalo priėmimą, neeikvos elektros energijos.

EKSPERTO PATARIMAI

Kokią lauko anteną rinktis?

Lauko antenų yra daug ir įvarių. Mes rekomenduojame naudoti kryptinę, logoperiodinę, pasyviąją. UHF tipo anteną su įmontuotu 4G/LTE filtru.

TV ekspertas pataria (žr.video)

EKSPERTO PATARIMAI

TV priedėliai: kokiems televizoriams būtini ir kaip prijungti?

Jeigu turite televizorių, pagamintą ar įsigytą iki 2012 metų, jums greičiausiai prireiks TV priedėlio, kuris skaitmeninės antžeminės televizijos signalus konvertuoja į analoginius.  

TV ekspertas: kokį TV priedėlį pasirinkti ir kaip jį prijungti? (žr. video)

Kur kreiptis?

Užklausos forma

Turite klausimų?

Susisiekite